دستگاه UPS فاراتل

دستگاه یو پی اس فاراتل

دستگاه یو پی اس فاراتل :

هر سه فناوری اصلی (آنلاین، آفلاین، خطی) منبع تغذیه بدون وقفه (UPS) جایگاه خود را در حفاظت از زیرساخت های توزیع شده IT امروزی به ویژه در لبه شبکه دارند. هر فناوری مزایای خود را دارد و ممکن است برای پیکربندی حفاظت از توان مقرون به صرفه، به ویژه در سیستم های پیچیده، لازم باشد. انتخاب یک یو پی اس برای کاربرد خاص شما نیازمند بررسی تعدادی از عوامل است. اندازه بار، مکان و اهمیت تجهیزاتی که باید محافظت شوند، و همچنین ملاحظات بودجه ای کلیدی در هنگام انتخاب یک یو پی اس برای پشتیبان گیری برق هستند.

سه نوع اصلی پیکربندی سیستم UPS عبارتند از تبدیل دوبل آنلاین ، تعاملی خطی و آفلاین (که به آن ها آماده به کار و پشتیبان باتری نیز می گویند). این سیستم های یو پی اس با نحوه حرکت برق از طریق واحد تعریف می شوند.

63 81 12 66 – 021

برق AC پس از تولید پایدار و تمیز است. اما در حین انتقال و توزیع، در معرض افت ولتاژ، افزایش ناگهانی و خرابی کامل است که ممکن است عملکرد رایانه را مختل کند، باعث از بین رفتن اطلاعات و آسیب به تجهیزات شود. هنگامی که صحبت از حفاظت از بارهای حیاتی IT به میان می آید، تنها فناوری تبدیل دوگانه آنلاین به طور کامل در برابر تمام این مشکلات برق محافظت می کند و بالاترین سطح امنیت را برای شبکه ها فراهم می کند.

یک سیستم UPS آنلاین معمولاً تبدیل دوگانه نیز نامیده می شود زیرا برق ورودی به جریان مستقیم (DC) تبدیل می شود و سپس به AC تبدیل می شود. این طراحی AC-DC/DC-AC درجه جداسازی بار را از بی نظمی های منبع اصلی تضمین می کند.

UPS آنلاین منبع تغذیه AC ورودی را می گیرد و با استفاده از یک یکسو کننده برای تغذیه باتری و بار متصل از طریق اینورتر به DC تبدیل می کند تا هیچ کلید انتقال برق لازم نباشد . اگر ورودی AC اصلی خراب شود، یکسو کننده از مدار خارج می شود و باتری ها جریان برق را به دستگاه متصل به UPS حفظ می کنند. هنگامی که برق ورودی AC بازیابی می شود، یکسو کننده بار بیشتر را حمل می کند و شروع به شارژ باتری ها می کند.

از آنجایی که برق به طور مداوم از طریق یک UPS آنلاین عبور می کند، خروجی یک موج سینوسی کامل است. این نوع UPS از بار بحرانی تقریباً از تمام اختلالات برق، از جمله هارمونیک های ظریف و اعوجاج شکل موج محافظت می کند.

این بدان معناست که کیفیت برق UPS آنلاین به طور قابل توجهی بهتر از سایر فناوری ها است. فن‌آوری‌های آفلاین و لاین تعاملی با قطع کردن قله‌ها و دره‌ها، افزایش قدرت یا تغییر به پشتیبان‌گیری باتری، تأثیر جهش‌ها، نوسانات و افت‌ها را کاهش می‌دهند. با این حال، در مسیر عادی یک موج سینوسی الکتریکی، اکثر نوسانات توان به تنهایی باقی می مانند. یو پی اس آنلاین موج سینوسی را احیا می کند، نه صرفاً تهویه سازی منابع خام.

یک UPS  آنلاین برق متناوب و با کیفیت بالا را به تجهیزات بدون وقفه در هنگام انتقال به باتری می رساند و از تجهیزات تقریباً در برابر تمام اختلالات برق ناشی از خاموشی، خاموشی، افتادگی، نویز یا تداخل نویز محافظت می کند. یک یو پی اس آنلاین واقعی و با تبدیل دوگانه، 100٪ تهویه انرژی، زمان انتقال صفر به باتری، بدون تغییر در ولتاژ خروجی و سرکوب گذرا بهتر از واحدهای تعاملی خطی را ارائه می دهد.

تبدیل آنلاین دوگانه رایج ترین حالت عملکرد UPS است که برای محافظت از مراکز داده بزرگ با ارائه بالاترین سطح کیفیت توان به بار همیشه استفاده می شود. سیستم‌های آنلاین همچنین تنظیم فرکانس را ارائه می‌کنند که برای استفاده با سیستم‌های مولد پشتیبان ضروری است تا از تغییرات رایج در راه‌اندازی ژنراتور محافظت شود.

63 81 12 66 – 021

یو پی اس فاراتل مدل SDC