مشخصات باتری صبا

باتری صبا

کارخانه صبا باتری یکی از قدیمی ترین و با سابقه ترین کارخانه های تولید باتری یو پی اس است. این کارخانه عظیم در صنعت تولید باتری بسیار نام درخشانی دارد، زیرا در تمامی سال های فعالیت خود از ابتدا تا به همین امروز موفق به تولید با کیفیت ترین باتری ها با تکنولوژی تولید به روز، مطلبق استاندارد های جهانی شده است.

کارخانه صبا باتری علاوه بر تولید باتری های صنعتی، در تولید باتری های خودرویی نیز بسیار موفق بوده است و توانسته است با به کارگیری روش های مدرن و استفاده از دستگاه های پیشرفته، قوی ترین باتری ها را تولید کنند.

کارخانه صبا باتری، برای تولید باتری های خود از تکنولوژی های تولید اکسپند، گرید کست و …. استفاده می کند که باعث شده است تا باتری های با عملکرد قوی تولید کند و نظز کارشناسان را جلب کند.

باتری صبا در موارد فراوانی کاربرد دارد، از جمله در مکان هایی که هر لحظه قطعی برق می تواند خسارات جبران ناپذیری را به اطلاعات و یا روند آن مجموعه وارد کند. به عنوان مثال با وجود بیماری کرونا و شیوع گسترده این بیماری در سراسر کشور و شرایطی که بیمارستان ها در این وضعیت دارند، حتی یک لحظه قطعی برق می تواند جان یک انسان را بگیرد، در نتیجه حضور باتری صبا به همراه دستگاه یو پی اس ، یا به طور کلی می توان گفت حضور یک سیستم برق پشتیبان می تواند جان یک انسان را نجات دهد.

63 81 12 66 – 021

خرید باتری صبا

109001 : برای خرید باتری صبا می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید وسفارش خود را ثبت کنید، اما نوع باتری ای که می خواهید بسیار مهم است زیرا در بین باتری های یو پی اس و باتری های خودرویی تشابهاتی وجود دارد، به عنوان مثال باتری 100 آمپر هم در خودرویی ها و هم در یو پی اس ها وجود دارد اما کاربرد های بسیار متفاتی دارند، بنابراین به هنگام خرید توجه داشته باشید تا اطلاعات درستی در اختیار کارشناسان ما قرار دهید.

باتری 12 ولت یو پی اس صبا

باتری 2 ولت اسیدی یو پی اس صبا

باتری 2 ولت سیلد صبا باتری

باتری 6 ولت صبا

باتری خودرویی صبا