اتصال باتری UPS به برق

اتصال UPS به برق

آیا یو پی اس همیشه باید به برق وصل باشد؟

یک نوار برق ارزان ممکن است از تجهیزات در برابر نوسانات برق محافظت کند، اما وقتی برق قطع می شود و سیستم شما از کار می افتد کمکی نمی کند. برای این کار، یک باتری پشتیبان نیاز دارید که به عنوان منبع تغذیه بدون وقفه (یا UPS) نیز شناخته می شود.

شما می توانید هر طور که صلاح می دانید از باتری UPS خود مراقبت کنید. اما، جدا کردن آن از برق می تواند طول عمر کمتری داشته باشد. برای مثال، اگر یو پی اس خود را هر شب جدا کنید، خود تخلیه می شود. وقتی دوباره به برق وصل شد، باتری باید خودش را دوباره شارژ کند تا تخلیه آن را جبران کند. انرژی بیشتری مصرف می‌کند و می‌تواند فرسودگی باتری شما را افزایش دهد، و باعث می‌شود باتری شما سخت‌تر کار کند، بنابراین عمر طولانی‌تری نخواهد داشت.

اتصال دستگاه یو پی اس به برق به منظور تامین شارژ باتری یو پی اس است، در نتیجه می تواند برای همیشه به برق وصل نباشد و می توانید باتری ها را با یک شارژر باتری شارز کنید.

باتری یوپی اس صبا : باتری 100 آمپر 12 ولت یو پی اس صبا

اگر سؤال دیگری در مورد طول عمر باتری یو پی اس دارید یا اگر به دنبال جایگزینی آن هستید، می توانید وب سایت ما را مرور کنید یا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. برای آشنایی بیشتر با باتری‌های UPS و اینکه چگونه می‌توانید به عمر طولانی‌تر آن‌ها کمک کنید، نیازی به آشنایی با باتری‌های UPS ندارید، بنابراین می‌توانید از سرمایه‌گذاری خود محافظت کنید و از ایمنی تجهیزات خود در صورت قطع برق اطمینان حاصل کنید.